Bed & Breakfast - 1 *

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Nadur. Najděte si jeden z hotelů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Nadur, kde najdeme města Qala, Għajnsielem, Xagħra, Xewkija a Comino.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

1. Ta Tumasa Farmhouse 

Foto: Ta Tumasa Farmhouse
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
92 %

With a seasonal outdoor swimming pool and a fitness centre, Ta Tumasa Farmhouse is located in Nadur and offers free WiFi. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Some units feature a seating area and/or a balcony.


2. Blue Harbour B&B 

Foto: Blue Harbour B&B
Pokojů: 13
Hodnocení hostů
93 %

Blue Harbour B&B s venkovním bazénem a výhledem na moře je situován v městečku Nadur na ostrově Gozo, pouhých 25 km od Valletty. Všechny pokoje jsou vybavené kabelovou TV s plochou obrazovkou a některé mají terasu nebo balkon.


3. Gozo-ing B&B 

Foto: Gozo-ing B&B
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
84 %

Set in Nadur, Gozo-ing B&B offers accommodation with seating area. Complimentary WiFi is offered. There is also a kitchen in some of the units equipped with a toaster and fridge. The bed and breakfast offers a continental or buffet breakfast.


4. B&B Cusano 

Foto: B&B Cusano
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
92 %

B&B Cusano offers accommodation with water sports facilities and free WiFi, and is situated in Nadur. There is a private bathroom with shower and free toiletries in each unit, along with a hair dryer.


5. Gozo A Prescindere B&B 

Foto: Gozo A Prescindere B&B
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
94 %

Offering views of the sea and an outdoor pool with hydromassage, Gozo A Prescindere B&B is located in Nadur, 26 km from Valletta. Some units have views of the pool or garden. Each room comes with a private bathroom.


6. Gozo B&B 

Foto: Gozo B&B
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
86 %

Set in Nadur, Gozo B&B offers accommodation with a terrace and free WiFi. The units have a fully equipped kitchen with dining area, an oven and a toaster. Some units include a seating area and/or a patio.


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: